Jak zrobić masaż na powiększenie penisa

Wielu mężczyzn marzy o powiększeniu penisa i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu każdy chciałby wyglądać przyzwoicie w oczach swojej dziewczyny. Obecnie istnieje wiele różnych metod wydłużania penisa. Dość często wykonywany jest specjalny masaż w celu powiększenia penisa.

Czy można powiększyć penisa masażem?

Niektórzy ludzie nie wiedzą, czy można wydłużyć penisa masażem. Jest to na pewno możliwe, a żeby być tego pewnym, trzeba zapoznać się z zasadą jego działania. Nie jest tajemnicą, że penis ma dwa główne mięśnie z wieloma ubytkami. W momencie podniecenia seksualnego wszystkie ubytki zaczynają wypełniać się krwią, co prowadzi do erekcji.

Mężczyzna w krótkich spodenkach, który chce powiększyć penisa masażem

Masaż powiększający prącie pozwala na powiększenie wszystkich ubytków w mięśniach. Dzięki temu tkanki zaczną się stopniowo rozciągać, co doprowadzi do pogrubienia i wydłużenia penisa.

Jak powiększyć penisa masażem

Ta procedura odbywa się w kilku kolejnych etapach, z którymi koniecznie musisz się zapoznać.

Przygotowanie

Przed masażem konieczne jest przygotowanie penisa. Wielu mężczyzn robi to za pomocą wstępnego ocieplenia. Istnieje kilka powszechnych metod ogrzewania. Najczęściej używa się do tego prostego pojemnika z podgrzaną wodą. Aby rozgrzać penisa tą metodą, należy do garnka wlać kilka litrów wody i podgrzać. Gdy płyn się nagrzeje, penis zanurza się w nim na 10-15 minut.Bardzo ważne jest, aby woda nie była bardzo gorąca i nie poparzyła skóry penisa.

Patelnia z podgrzaną wodą, aby rozgrzać penisa

Niektórzy faceci używają małego nasączonego ręcznika, aby rozgrzać fallusa. Aby to zrobić, musisz namoczyć go w rondlu z przegotowaną wodą. Następnie zawiązuje się członka mokrym ręcznikiem, który można zdjąć po 10 minutach. Użycie mokrego ręcznika sprawi, że skóra stanie się bardziej elastyczna i elastyczna.

Trzecią najpopularniejszą metodą rozgrzewki męskości jest użycie ryżu. Będzie musiał zostać przelany na suchą patelnię i podgrzany do gorącego stanu. Następnie ryż wlewa się do torebki z chusteczką i nakłada na penisa. Będzie można go usunąć dopiero po pół godzinie.

Rozgrzać się

Po rozgrzewce musisz zrobić rozgrzewkę, podczas której możesz użyć następujących technik:

  • Aplikacja smaru. Penis jest nasmarowany niewielką ilością lubrykantu. W takim przypadku należy go nakładać lekkimi okrężnymi ruchami od samej podstawy narządu. Zabieg trwa 5 minut, po czym można go powtórzyć.
  • Sproszkowanie. Penis jest luźno owinięty wokół dłoni. Następnie z jego pomocą musisz trochę zagnieść skórę. To ćwiczenie uelastycznia skórę narządu.
  • Drżący. To ćwiczenie jest najprostsze. Aby go dokończyć, wystarczy wziąć penisa do ręki i potrząsać nim z boku na bok przez kilka minut. Za pomocą takiego potrząsania można nie tylko aktywować przepływ krwi, ale także pozbyć się silnego napięcia nerwowego.

Jelqing

Jednym z najpopularniejszych rodzajów masażu jest jelqing. Za pomocą takiego ćwiczenia możesz potroić przepływ krwi do narządów płciowych i aktywować wzrost tkanek. Pierwsze efekty jelqingu widać po 3-4 miesiącach od rozpoczęcia ćwiczeń.

Istnieją dwa rodzaje jelqing, które są najczęściej używane do wzrostu penisa:

  • Mokry. To ćwiczenie wykonuje się dopiero po wstępnym podgrzaniu penisa. W celu wykonania masażu na suchego penisa nakłada się rozgrzewający krem lub lubrykant. Następnie obiema rękami musisz objąć penisa. Aby to zrobić, w pobliżu jego podstawy, indeks i kciuk będą musiały być połączone, aby utworzyć pierścień. Następnie wykonywany jest masaż ruchami ślizgowymi od podstawy. Podczas ćwiczeń musisz monitorować erekcję. Procedura zostaje zakończona, jeśli członek jest w stanie pobudzenia.
  • Suchy. W takim przypadku nie musisz używać lubrykantu ani kremu. Podczas ćwiczenia musisz całkowicie chwycić penisa dłonią. Następnie wykonywany jest masaż od głowy do podstawy.
Ruch dłoni do wykonania jelqing

Korzystanie z pompy

Aby wykonać masaż próżniowy, będziesz musiał użyć specjalnej pompy próżniowej. To urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć męskie narządy płciowe i leczyć potencję.

Masaż próżniowy jest dość prosty. Aby to zrobić, penis będzie musiał zostać umieszczony w cylindrze, który jest podłączony do specjalnej pompy z powietrzem. Wewnątrz cylindra powstaje podciśnienie, które korzystnie wpływa na krążenie krwi. Masaż próżniowy przeprowadza się nie dłużej niż 20 minut, aby przypadkowo nie uszkodzić tkanki. Zaleca się użycie pompki próżniowej tuż przed stosunkiem, ponieważ po kilku godzinach penis powróci do swoich normalnych rozmiarów.

Pompka do masażu próżniowego penisa

Chwytanie i rozciąganie

Ten masaż powiększający penisa jest popularny wśród facetów. Wykonując to ćwiczenie osiąga się powiększenie penisa poprzez zwiększenie napięcia ciał jamistych, co doprowadzi do zwiększenia objętości narządu.

Przed masowaniem penisa należy nasmarować żelem, kremem lub specjalnym lubrykantem.

Podczas aplikacji lubrykantu penis jest owinięty u podstawy małym pierścieniem utworzonym z kciuka i palca wskazującego.

Podczas masażu pierścień utworzony z palców przesuwa się do końca penisa. W takim przypadku za każdym razem napad musi zostać zwiększony, aby poprawić przepływ krwi. Na początku zabieg przeprowadza się przez 10 minut ze średnią prędkością. Następnie prędkość ruchów jest stopniowo zwiększana. Przyspieszony masaż trwa co najmniej 15 minut. Po całkowitym zakończeniu masażu penis jest chwytany za podstawę i przytrzymywany przez kilka minut. Konieczne jest ostrożne chwycenie penisa, aby nie było bólu. Jeśli w czasie ćwiczenia pojawi się dyskomfort, lepiej zacząć od nowa.

Powiększanie penisa masażem

Regularne chwytanie i rozciąganie pozwoli Ci wydłużyć penisa o 2-4 cm w 4-5 miesięcy.

Wniosek

Wielu mężczyzn chce zwiększyć swoją godność. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić. Aby osiągnąć powiększenie penisa, warto zapoznać się z funkcjami masażu powiększającego penisa.