Recenzje o Gigant

 • Paweł
  Po 40 latach zauważyłem, że nie daje mi już przewagi w łóżku. Myślę, że częściowo wynika to z faktu, że jestem niezadowolony z rozmiaru mojego penisa i złożonego. Znalazłem żel Gigant w Internecie. Zamówiłem to na stronie internetowej. Chciałem tylko przywrócić erekcję, ale udało mi się też powiększyć penisa. Erekcja wróciła do normy pierwszego dnia, a tydzień później zmierzyłem wzrost o 2 cm.
  Gigant
 • Natalia
  Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od 10 lat. Ma 50 lat. Ostatnio zaczął uprawiać seks, a wielkość jego godności tak naprawdę mnie nie satysfakcjonowała. Zdecydowałem się zamówić żel Gigant w Internecie na oficjalnej stronie producenta. Sam za to zapłaciłem, przesyłka przyszła na pocztę. Żel naprawdę pomógł. Mój mąż używał go przez tydzień, penis stał się większy i twardszy.
  Gigant
 • Michał
  Nie miałam bardzo dużego penisa - 16 centymetrów, a zauważyłam, że to za mało dla mojej dziewczyny. Z tego powodu zacząłem mieć kompleksy, a na dodatek zacząłem mieć problemy z erekcją. Lekarz zalecił żel Gigant, zamówiłam go online. Po 2-3 dniach erekcja wróciła, a po tygodniu zauważyłem, że koleżanka dodała co najmniej centymetr długości!
  Gigant
 • Anna
  Umawiam się z facetem od 5 lat. Jego penis nie jest zbyt duży, więc zaczęły się również problemy z libido. Okazało się, że facet z powodu stresu w pracy całkowicie stracił erekcję. Poszliśmy do lekarza, polecił żel Gigant. Zamówiliśmy go na stronie producenta i zaczęliśmy go używać. Po 4 dniach penis faceta urósł i pojawiła się erekcja.
  Gigant
 • Julia
  Zawsze byłam nieśmiała w seksie z powodu małego penisa iw końcu zaczęłam mieć problemy z potencją. Znajomi doradzili mi żel Gigant na wzrost i potencję penisa. Zamówiłem go na oficjalnej stronie producenta. Po kilku dniach erekcja poprawiła się, a tydzień później był niezły bonus - penis stał się grubszy i dłuższy.
  Gigant
Ocena użytkownika Gigant
4.8
28