Czy można powiększyć penisa przedłużaczem?

Problem wielkości penisa jest dość istotny. Wielu mężczyzn nieustannie poszukuje sposobów i urządzeń, które mogą powiększyć penisa o co najmniej kilka centymetrów. Alternatywą dla drogiego zabiegu jest przedłużacz penisa.

Przedłużacz do powiększania penisa to urządzenie mechaniczne składające się z 2 prętów - mogą być plastikowe lub metalowe, bezpiecznie przymocowane do pierścienia. Na drugim końcu urządzenia znajduje się pętla - można ją dostosować do indywidualnych parametrów. Komplet oryginalnych urządzeń zawiera bandaże i podszewki, które chronią delikatną skórę fallusa.

Urządzenie wygląda specyficznie, nie wiedząc do czego służy, wielu może pomylić przedłużacz z maszyną „tortur". Ale w rzeczywistości przedłużacz jest całkowicie bezpieczny w użyciu, a jeśli jest używany prawidłowo, nie powoduje dyskomfortu. Najważniejsze jest, aby go założyć i prawidłowo zapiąć.

Zasada działania jest prosta – męska godność jest stale w stanie napięcia, w wyniku czego penis wydłuża się, rozszerzają się jamy ciał jamistych. Extender rozciąga nie tylko skórę, ale również tkankę mięśniową, co pozwala na osiągnięcie rezultatów na całe życie. Zastanów się, jakie są urządzenia, czym się różnią i kiedy można się spodziewać wzrostu penisa?

Rodzaje przedłużaczy penisa

Istnieją różne rodzaje urządzeń. Różnią się konfiguracją, kosztem, producentem i innymi cechami. Duży asortyment pozwala wybrać optymalne urządzenie, idealnie dopasowane do kształtu penisa konkretnego mężczyzny, a to już zwiększa szanse na pozytywny wynik.

Najpopularniejsze są urządzenia mechaniczne lub pętlowe. Nazwa pochodzi od przyczepienia penisa przez pętlę. Mimo zapotrzebowania, takie przedłużacze stopniowo znikają z rynku, ponieważ są zastępowane przez zmodyfikowane modele, które pomagają budować centymetry na penisie.

Mechaniczny przedłużacz jest niedrogi – to plus. Urządzenie nie jest rozwodem, jeśli używasz go prawidłowo, ściśle przestrzegaj instrukcji użytkowania. Minus - często prowadzi do negatywnych konsekwencji użytkowania. Na forach mężczyźni skarżą się na uszkodzenie napletka, silny ucisk główki prącia, problemy z oddawaniem moczu i nieprzyjemne napięcie.

Przedłużacz próżniowy wizualnie przypomina pompę próżniową. Odprowadzane jest z niego powietrze, co umożliwia wytworzenie podciśnienia wewnątrz aparatu. Urządzenie wyposażone jest w gruszkę. Na tle niskiego ciśnienia naczynia włosowate prącia zaczynają się gwałtownie rozszerzać, zwiększa się przepływ krwi tętniczej, zwiększa się objętość ciał jamistych.

Zwykle takie urządzenie polecane jest mężczyznom, którzy mają problemy z potencją lub impotencją. Podczas aplikacji konieczne jest użycie lubrykantu - pozwala to uniknąć urazu penisa.

Cechy przedłużacza paska:

 • Łatwość mocowania;
 • Lekka konstrukcja, która nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia;
 • Pozytywny wynik przy regularnym stosowaniu.

System klejenia próżniowego to najnowocześniejsze urządzenie. Odpowiedni dla wszystkich mężczyzn bez wyjątku – niezależnie od wieku i wielkości penisa.

Zalety i wady urządzeń

przedłużacz do powiększania penisa

Przedłużacz działa. To jest fakt. Ale, jak wszędzie, są niuanse. Mężczyźni zauważają, że rozszerzanie się ciał jamistych, prowadzące do późniejszego powiększenia penisa, następuje stosunkowo wolno, więc nie trzeba czekać na natychmiastowy efekt.

Urządzenia są uznawane przez oficjalną medycynę. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości co do słuszności aplikacji zawsze możesz skonsultować się z lekarzem. Urolodzy zalecają, aby mężczyźni używali przedłużacza zamiast uciekać się do operacji powiększenia prącia.

Niewątpliwą zaletą przedłużacza jest długotrwały efekt. Suplementy diety, tabletki na wzrost penisa, specjalistyczne kremy i maści dają tylko chwilowy efekt, a urządzenie jest trwałe.

Zalety stosowania ekstendera do powiększania penisa:

 1. Bezpieczeństwo użytkowania. Mężczyzna, który zgadza się nosić urządzenie, ponosi znacznie mniejsze ryzyko niż ci, którzy wchodzą pod nóż chirurga. Przy pomocy operacji można znacznie szybciej powiększyć penisa, ale prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań jest bardzo duże.
 2. Z przedłużacza możesz korzystać w każdym wieku. Ale jest niuans - w młodym wieku pożądany rezultat jest znacznie łatwiejszy do osiągnięcia niż po 40-45 roku życia.
 3. Regularne stosowanie ma pozytywny wpływ na życie seksualne – u mężczyzn poprawia się funkcja erekcji, obserwuje się wzrost potencji, stosunek płciowy staje się dłuższy.
 4. Możesz wybrać urządzenie, które idealnie pasuje do rozmiaru twojego penisa.
 5. Duży asortyment modeli w różnych kategoriach cenowych - na każdy portfel

Wszystkie wady urządzenia wynikają bezpośrednio z niewłaściwego działania urządzenia. Naruszenie techniki noszenia może spowodować poważne szkody - niebieskie przebarwienie prącia, zastój krwi, obrzęk.

Reszta aparatu powiększającego penisa przejawia się tylko po stronie pozytywnej.

Wyniki stosowania przedłużacza do powiększania penisa

pomiar rozmiaru penisa po powiększeniu

Ponieważ wielu mężczyzn aktywnie poszukuje idealnego sposobu na powiększenie penisa, na wyspecjalizowanych stronach można znaleźć ogromną liczbę recenzji na temat stosowania przedłużacza. Ogólnie rzecz biorąc, znacznie się różnią.

Niektórzy przedstawiciele silniejszej płci nie mogli nosić przedłużacza - było to niewygodne, bolesne, silne napięcie i inne powody. Inni zauważają brak efektu, a jeszcze inni są w pełni zadowoleni z efektów.

Brak pozytywnych zmian można łatwo wytłumaczyć – aby uzyskać efekt, należy regularnie nosić ekstender, przez co najmniej 2 miesiące. Wiele osób nosi go przez kilka tygodni, po zmierzeniu penisa i braku zmian, rzuca urządzenie na daleką półkę – to ich błąd.

Po trzech miesiącach noszenia możesz uzyskać następujące wyniki:

 • Długość penisa wzrasta o 0, 5-2 centymetry;
 • Obwód narządu rodnego wzrasta do 1 cm;
 • Poprawia się jakość pionu, zwiększa się czas trwania stosunku.

Oczywiście dane te są przybliżone, ponieważ na skuteczność urządzenia wpływają różne czynniki. Należą do nich wiek mężczyzny, prawidłowe użytkowanie, czas noszenia w ciągu dnia.

Penis, jak każda inna część ciała, na tle ekspozycji zewnętrznej nie powiększa się szybko. Nie możesz powiększyć penisa o 5-10 centymetrów w kilka tygodni lub miesięcy.

Takie wyniki są fizjologicznie niemożliwe, nawet przy pomocy operacji.

Jak poprawić wydajność wzrostu?

używanie przedłużacza do powiększania penisa

Najszybciej rosnący członek to pierwsze 6 miesięcy stosowania. W tym czasie narząd rozrodczy może zostać powiększony o 20-25 centymetrów od pierwotnej wielkości. Po sześciu miesiącach penis zaczyna rosnąć znacznie wolniej i jest to całkiem normalne. Niektórzy uważają, że po roku eksploatacji urządzenie nie jest praktyczne w użytkowaniu. Ale tak nie jest.

Rzeczywiście, gdy mężczyzna przekroczy granicę 35% początkowych parametrów, może się wydawać, że fallus nie rośnie – może nie zmieniać się w ilości 2-3, a nawet 5 miesięcy. Ale musimy być cierpliwi, będzie wzrost, ale nie tak znaczący.

Aby uzyskać pożądany efekt, musisz przestrzegać pewnych zasad i zaleceń. Dla mężczyzn zalecane są:

 1. Regularne noszenie - codziennie przez co najmniej 6 godzin.
 2. Konieczne jest ustawienie optymalnej długości prętów. Jeśli zrobisz silne napięcie, nie przyspieszy to wzrostu, ale doprowadzi do negatywnych konsekwencji. Niektórzy twierdzą, że nadmierna ekspozycja na penisa całkowicie zatrzymuje wzrost.
 3. Lepiej jest podzielić całkowity czas trwania aplikacji na dzień na zestawy - podejścia. Czy 2-3 zestawy po 3-4 godziny dziennie.

Oczywiście trudno uwierzyć w skuteczność urządzenia, opartego jedynie na komponencie informacyjnym. Ale zawsze możesz się przekonać na podstawie własnego doświadczenia, co zrobiły miliony mężczyzn, których recenzje potwierdzają skuteczność przedłużacza na powiększanie penisa.