Pogrubienie penisa: rodzaje technik i ich zasady

Nie każdy człowiek jest zadowolony z godności, jaką ma z natury.

Mały penis może przysporzyć wielu problemów, począwszy od kompleksów, a skończywszy na kiepskiej jakości stosunku.

Mały penis czasami silnie wpływa na samoocenę mężczyzny, jego partnerka jest niezadowolona z seksu.

Na szczęście dzisiaj istnieje wiele możliwości, które pomogą przedstawicielom silniejszej płci ludzkości zagęścić penisa i poczuć się pełnym, osiągając przyzwoity rozmiar jednej ze znaczących męskich godności.

zagęszczony mężczyzna

Normalny rozmiar penisa

Zdarza się też, że człowiek jest zbyt krytyczny wobec siebie, wydaje mu się, że wartość godności jest niewystarczająca. Aby wykluczyć błąd, warto dowiedzieć się, co to jest - normalny rozmiar. Oczywiście indywidualność odgrywa tutaj ważną rolę, więc nie ma w tej kwestii granic i norm. Według statystyk średni rozmiar penisa sięga 15 cm długości i do 5 cm szerokości.

Wskaźniki te odnoszą się do mężczyzn rasy kaukaskiej. Kiedy parametry różnią się znacznie w dół, a to przeszkadza w normalnym życiu, można pomyśleć o tym, jak pogrubić penisa dostępnymi środkami.

Podstawowe metody zagęszczania penisa

Do tej pory opracowano więcej niż jedną technikę, która pomoże uporać się z problemem intymnym i pogrubić penisa. Należą do nich chirurgiczna metoda interwencji.

 1. Lipofilling.Metoda polega na wprowadzeniu wolnego tłuszczu pobranego z własnego ciała za pomocą liposukcji w całym trzonie penisa. Strefa nadłonowa działa jako część ciała dawcy. Tłuszcz jest poddawany specjalnej obróbce przed wstrzyknięciem pod skórę penisa. Manipulacja odbywa się w kilku etapach. Pozwala to wykluczyć reakcje alergiczne i zapalne organizmu na nowy materiał. Wadą jest to, że efekt będzie krótkotrwały wraz z resorpcją wstrzykiwanego materiału.
 2. Implantacja płatka. . . Metoda lipofillingu została nieco unowocześniona, a płaty skóry i masy tłuszczowej, które pobierane są z fałdów pośladkowych lub pachwinowych, służą jako implant podczas operacji. Odpowiedni jest materiał o długości co najmniej 12-15 cm i szerokości od 5 do 12 cm, w zależności od wielkości penisa.
 3. Oszczędzający krew przeszczep autologiczny. . . Metoda zwiększania rozmiaru jest uznawana za dość obiecującą. Operacja polega na usunięciu obróconego płata mięśniowego wraz z podstawą, który zasila szypułkę u nasady prącia. Wolną część tego autoprzeszczepu wykonuje się pod skórą męskiego penisa i mocuje w rowku koronowym.
 4. Przeszczep sztucznej tkanki. . . Operacja ta będzie polegała na wyhodowaniu tkanki (implantu), która następnie zostanie przeszczepiona pod skórę prącia. Ogromnym plusem jest to, że wynik jest już zaprogramowany i nie jest wymagane dodatkowe nacięcie w celu ekstrakcji przeszczepu. Ta technika jest dziś uznawana za najbardziej postępową.
 5. Korporotomia. . . Manipulacja polega na wykonaniu nacięć na ciałach jamistych fallusa osłonki, do których następnie wprowadza się wkładki z żyły lub inne materiały. Można przyjąć, że zgrubienie prącia jest normalne, jeśli równomiernie się zwiększyło, brak wybrzuszenia prącia. przeszczep został znaleziony i nie ma deformacji konturów prącia.
tłuszcz do pogrubienia penisa

Również mężczyźni mają możliwość wykonania pogrubienia penisa i tym samym poprawienia swojej godności bez operacji. Można to zrobić za pomocą wypełniacza. Kwas hialuronowy, a raczej żel na nim oparty, wstrzykiwany jest pod skórę.

Do tej manipulacji znieczulenie nie jest potrzebne, musi być przeprowadzone w przychodni. Po kilku dniach możesz wrócić do normalnego życia, a po 3 tygodniach problem intymny w pełni wyzdrowieje i możesz bezpiecznie uprawiać seks.

Warto zauważyć

Wypełniacz ma ograniczony okres ważności 10 miesięcy-1 rok. Ale procedurę można dowolnie powtarzać, ponieważ składnik nie ma ograniczeń i jest całkowicie bezpieczny.

Pogrubienie penisa w domu i opinie na temat skuteczności metod

We współczesnym społeczeństwie obserwuje się wzrost zainteresowania operacjami mającymi na celu pogrubienie penisa.

Być może przyczyną tego może być nie tylko niewielka grubość, ale także niezadowolenie z jakości życia seksualnego.

W końcu zdarza się, że człowiek wcale nie potrzebuje wielkiej grubości, ale to w niej widzi rozwiązanie problemu. Aby nie poddać się operacji, możesz spróbować pogrubić penisa w domu.

Pogrubienie penisa w domu

Głównymi czynnikami, które pomogą zwiększyć grubość fallusa w domu, są prawidłowa produkcja testosteronu i doskonałe krążenie krwi. Aby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba popracować nad sobą, aby całe ciało i główny narząd zyskały zdrowie.

Skuteczne pogrubienie penisa można wykonać stosując się do zasad:

 • Jedz dobrze i prawidłowo, a mianowicie do spożywania pokarmów zawierających magnez, cynk, witaminy z grupy B, olej rybny. To właśnie te składniki wpływają na produkcję testosteronu.
 • Uprawiaj seks i masturbuj się regularnie. . . Naukowcy wykazali, że abstynencja od aktywności seksualnej może zagrażać zdrowiu poważnymi problemami zdrowotnymi. Faktem jest, że przy stagnacji gonad nie występuje produkcja wymaganej liczby hormonów.
 • Nie zapomnij o sporcie. . . Idealnym ćwiczeniem jest bieganie lub podnoszenie ciężarów na siłowni. Dzięki takim obciążeniom możliwe jest nasycenie tkanek tlenem, normalizacja krążenia krwi i ujędrnienie naczyń prącia.
 • Masuj genitalia,W końcu sam masaż jest naprawdę przydatny. Poprawi lokalny metabolizm, zwiększy gładkość, elastyczność skóry, oczyści skórę właściwą penisa z zrogowaciałych łusek. Dodatkowo masaż penisa usuwa przekrwienie żylne, poprawia krążenie krwi.

Jeśli ta technika nie prowadzi do pogrubienia penisa, możesz wypróbować metody mechaniczne:

 1. Wypełniacz. . . To urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do rozciągania penisa poprzez wystawienie go na masę 300 g na kilogram. Faktem jest, że organizm zaczyna reagować na nacisk zewnętrzny i zaczyna się tworzenie nowych komórek. Komórki te są obdarzone ścisłą objętością, co oznacza, że następuje wzrost nie tylko długości penisa, ale także jego grubości.
 2. pompa wodna. . . Pompkę próżniową możesz kupić w sex shopie. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest zwiększenie przepływu krwi do fallusa, a co za tym idzie zwiększenie jego rozmiaru. Ale ten efekt jest tymczasowy, gdy krążenie krwi wróci do normy, rozmiar powróci. Nawiasem mówiąc, ciągłe używanie pompki może poprawić erekcję i potencję.
przedłużacz pogrubiający penisa

Skuteczną metodą mikrochirurgiczną jest również zastosowanie matrycy. Jego grubość wynosi 4 mm, jest instalowany w pozycji kolistej pod skórą penisa. Po operacji penis staje się grubszy o 8 mm. Po zainstalowaniu tego elementu komórki rozpoczynają reprodukcję w porach matrycy. Możesz więc obserwować zastępowanie materii organicznej tkanką miękką.

Warto zauważyć

Wszczepiona tkanka łączna pozostaje w prąciu na zawsze i nie wymaga powtórnych zabiegów chirurgicznych.

Wstrzykiwanie kolagenu pozostaje popularne, substancja wstrzykiwana do penisa z czasem się rozpuści.

Wykorzystuje również własny tłuszcz, który jest pompowany pod skórę męskiego narządu płciowego.

Nie wolno nam zapominać, że penis jest organem, jako częścią całego organizmu, więc brak snu, stres, niewłaściwa dieta, alkohol zniweczą wszelkie wysiłki zmierzające do pogrubienia penisa mężczyzny.

Opinie

Pierwsza recenzja, mężczyzna, 32

Zdecydowałem się na operację pogrubienia penisa, zrobiłem lipofilling. Chcę powiedzieć, że średnica wzrosła o 2 cm w stanie erekcji, estetyka nie jest zaburzona ani w stanie spokoju, ani w stanie podekscytowania. Z wyglądu wszystko jest całkowicie naturalne. Chociaż, kiedy to czuję, w środku fallusa znajduje się pewna pieczęć, ale nie wydaje się to być czymś niezwykłym. Jeśli chodzi o doznania z seksu, to się nie zmieniły, taka sama erekcja jak przed operacją. Kolejną obserwacją był wzrost penisa zaraz po operacji, jest po prostu ogromny! Potem zaczął się zmniejszać i stał się większy niż przed interwencją. Jestem zadowolona, moja partnerka również mówi, że odczucia zmieniły się na lepsze.

Druga recenzja, mężczyzna, 35

Miałam operację z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej. Wyjaśnili, że jest to najbardziej odpowiedni materiał, ponieważ jest sam w sobie, nie spowoduje skutków ubocznych, dobrze się zakorzeni. Odradzanie stosowania żeli, ponieważ uważali, że te substancje nie są rodzime, może prowadzić do komplikacji. Generalnie wolałem tkankę tłuszczową. Operacja poszła dobrze, mały guzek już ustąpił, penis powiększył się o 2 cm, krótko mówiąc, teraz jestem dumna ze swojej godności! Polecić!