Jak używać pompki do powiększania penisa

Najpierw spójrzmy na prawdę i mity na temat powiększania penisa z pompą.

pompa penisa

Mit nr 1. Im większy kutas, tym więcej przyjemności.

Kobieca pochwa jest ułożona w taki sposób, że zakończenia nerwowe są skoncentrowane głównie w pierwszej trzeciej części wejścia, ponieważ natura mimo wszystko przygotowała kobiety do porodu i gdyby pochwa była przez cały czas wrażliwa, poród zamieniłby się w nieznośną agonię. A to oznacza, że aby zadowolić swoją panią, musisz mieć dość skromną godność. Penis dłuższy niż 20 cm sprawia więcej problemów niż przyjemności, tutaj będziesz miał stały traumatyczny wpływ macicy i oczywiście będziesz musiał zrezygnować z radości seksu analnego. Jeśli chodzi o sytuację odwrotną, tylko penis mniejszy niż 8 cm w stanie erekcji jest uważany za odstępstwo od normy.

Mit numer 2. Penisa można „rozciągnąć"

Jeśli prymitywne plemiona wciąż cofają uszy i usta, to oczywiście nikt nie zadaje sobie trudu, aby zrobić coś podobnego na naszym penisie.

Z fizjologicznego punktu widzenia jest to absolutny nonsens, więc nie powinieneś upodabniać się do niewykształconych dzikusów i zamieniać funkcjonujący narząd w nieaktywne spaghetti. Jedyny sposób na „pociągnięcie" może pomóc, jeśli wykonuje się go w stanie erekcji przez 20 minut codziennie przez kilka miesięcy, dzięki czemu ciała jamiste prącia będą intensywniej wypełnione krwią, a długość może wydłużyć się o 1 -1, 5 cm Ale ten sam efekt można osiągnąć, jeśli masz normalne, częste życie seksualne - i ta metoda jest lepsza niż opóźnianie czegoś. Nie należy słuchać taoistycznych technik, które mówią, że konieczne jest utrzymanie erekcji za pomocą holowników i innych improwizowanych metod przez kilka godzin – to negatywnie wpływa na przepływ krwi i może być źródłem zatorów, które w końcu przerodzi się w trip do lekarza. Skuteczność wszelkiego rodzaju metod medytacyjnych również pozostawia wiele do życzenia, a jeśli długość się zwiększa, to tylko w twoich fantazjach.

W tej chwili istnieje jedyny naprawdę skuteczny sposób na wydłużenie penisa, ale wiąże się on z interwencją chirurgiczną i jest dość długi w realizacji – „mobilizacja".

Mit 3. Możesz pogrubić penisa specjalnymi ćwiczeniami.

W odniesieniu do metod zwiększania średnicy wynaleziono tu kilka metod, ale ich skuteczność jest inna. Pierwsza metoda to przeszczep tkanki tłuszczowej z miejsc, w których występuje jej nadmiar, do miejsca, w którym jej brakuje, czyli na penisie. Skuteczność jest wyjątkowo niska, ponieważ jeśli komórki tłuszczowe przestają otrzymywać dodatkowe odżywianie, bardzo szybko się rozpuszczają i możesz cieszyć się długo oczekiwaną objętością nie dłużej niż tydzień. Drugi sposób to wrzucanie silikonu zamiast tłuszczu. Na początku zmiany ucieszą szczęśliwego właściciela, ale z czasem, pod wpływem grawitacji, żel spłynie do bazy i stanie się źródłem problemów.

A co tak naprawdę?

Jedyną opcją inną niż zabieg chirurgiczny jest przedłużacz. Jego działanie opiera się na zasadzie rozciągania, która jest aktywnie wykorzystywana do rozszerzania tkanek w chirurgii plastycznej. Efekt jest trwały. Zastosowanie ekstendera to temat na osobny artykuł. Zrobimy tylko zastrzeżenie, że efekty można osiągnąć za 3-6 miesięcy, a nie wcześniej.

Tryb aplikacji

Przed rozpoczęciem zabiegu pompkę powiększającą penisa należy dokładnie umyć wodą z mydłem lub potraktować preparatami antyseptycznymi. Surowo zabrania się polewania wrzącą wodą, traktowania alkoholem i nadtlenkiem wodoru. W celu zwiększenia efektu zaleca się wstępne nasmarowanie penisa specjalnymi kremami. Zwiększy to lokalny przepływ krwi. Smary można również nakładać na podstawę urządzenia. Ale jednocześnie warto wziąć pod uwagę, że smary na bazie smarów lub te zawierające wazelinę mogą zniszczyć materiał urządzenia.

Należy postępować zgodnie z określoną sekwencją działań:

 • Penis umieszcza się w zagłębieniu kolby, a następnie mocno dociska do ciała.
 • Sprawdza się gęstość kompresji otworu na kolbie, a w przypadku specjalnego zaworu powietrznego gęstość jego zamknięcia.
 • Następnie trzymając urządzenie jedną ręką, druga naciska na gruszkę lub tłok. W wyniku tego wypompowywane jest powietrze, które dzięki rozrzedzonej atmosferze pozwala ścisnąć penisa. Wszystko to prowadzi do przepływu krwi do penisa.
 • Po około 30 sekundach (odczuwalne będzie lekkie zaczerwienienie prącia i wzwód) następuje uwolnienie podciśnienia poprzez wpuszczenie powietrza do urządzenia. Aby to zrobić, naciśnij zawór znajdujący się w pobliżu gruszki (w niektórych modelach wystarczy otworzyć otwór w pompie, który podczas zabiegu jest zamykany palcem).
 • Pole jak erekcja osłabła, konieczne jest powtórzenie powyższych kroków.
 • W momencie osiągnięcia największej erekcji na podstawę prącia zakładany jest pierścień erekcyjny. Ma to na celu zapobieganie szybkiemu wypływowi krwi z prącia, a tym samym utrzymanie go w stanie erekcji.
 • Po zakończeniu ćwiczeń urządzenie należy również umyć ciepłą wodą z mydłem lub innymi środkami dezynfekującymi do higieny intymnej. Następnie należy go wytrzeć i wysuszyć w temperaturze pokojowej.

Z zastrzeżeniem wszystkich powyższych instrukcji i zaleceń, przy pomocy pompki próżniowej, po kilku miesiącach można osiągnąć powiększenie penisa o 2-3 cm.

Co to jest pompa próżniowa?

Pompa próżniowa została pierwotnie stworzona do zwalczania zaburzeń erekcji. Efektem ubocznym było powiększenie penisa. Na jakiej zasadzie działa to urządzenie?

Pompa próżniowa to przezroczysty cylinder, kolba z wlotem, ale bez wylotu. Dokładniej jest wyjście, ale jest to mały otwór z przymocowanym do niego wężem. Z kolei cienki wąż jest podłączony do pompy do wypompowywania powietrza z kolby. Pompkę często reprezentuje tania ręczna gruszka, jak to na przykład bywa w tanich czółenkach z sex shopów. W drogich pompach zainstalowana jest specjalna pompa pistoletowa z manometrem do monitorowania ciśnienia w kolbie.

Zasada działania jest prosta:

 1. Penis jest wkładany do kolby.
 2. Kolba jest mocno dociśnięta do łona.
 3. Powietrze jest usuwane z kolby za pomocą ręcznej pompki. W kolbie powstaje podciśnienie lub, jak mówią, próżnia. W efekcie ciała jamiste wypełniają się krwią, co powoduje sztuczną erekcję.

Po sesji odciągania członek utrzymuje erekcję przez pewien czas, co w połączeniu z wykorzystaniem środków z kategorii Viagry lub pierścienia erekcyjnego umożliwia odbycie stosunku płciowego.

Jednak użytkownicy pomp próżniowych zauważyli, że po sesjach odciągania członek wygląda na masywniejszy niż zwykle. Jak się później okazało, użycie pompki próżniowej zwiększyło penisa, ale nie na długo: pod koniec dnia penis zawsze przybierał poprzedni rozmiar. Po dowiedzeniu się tego sprzedawcy urządzeń erotycznych zaczęli sprzedawać pompkę próżniową jako urządzenie do powiększania penisa. W ten sposób pompa próżniowa zyskała popularność.

Mechanizmy powiększania penisa podczas pompowania

Tymczasowy wzrost

Co sprawia, że odciąganie pokarmu powoduje chwilowy wzrost?

 • Mechanizm 1. Przy przedłużonym (o czasie zestawów dowiesz się w dalszej części artykułu) pompowaniu rozciągają się włókna elastyny w tunice prącia. Dzięki temu ciała jamiste mogą zatrzymać więcej krwi, zwiększając w ten sposób obwód penisa. Po kilku godzinach, kiedy włókna elastyny ponownie przyjmą swoją dawną długość, obwód penisa powróci do normalnej normy.
 • Mechanizm 2. Drugim mechanizmem powiększania penisa jest przepływ limfy. Podczas pompowania do prącia napływa nie tylko dużo krwi, ale także limfy. Koncentruje się pod skórą (w napletku), co powoduje efekt tzw. „pączka" po zakończeniu sesji pompowania. Podczas pierwszych lekcji z pompą limfa zalewa się silniej. Później ilość limfy podczas pompowania znacznie się zmniejsza. Ogólnie rzecz biorąc, limfa nie jest niebezpieczna i nie jest znakiem ujemnym. Dodatkowo, kilka godzin po zajęciach, limfa opuści Twój penis kanałami limfatycznymi i wszystko wróci do normy. Jeśli to możliwe, upewnij się, że ilość limfy nie jest nadmierna.

Zwiększanie na stałe

Aby stale wzrastać, należy połączyć korzystanie z pompy z ćwiczeniami manualnymi. Następnie, dzięki specjalnym trybom pompowania, będzie można rozciągnąć tunikę, a w kolejnym cyklu „pompować" jaskinie. Z każdym z tych zadań, przy kompetentnym podejściu, pompa próżniowa z powodzeniem radzi sobie.

Pompa próżniowa może być używana jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z głównym programem ręcznym. Preferowana jest druga opcja.

Stosując pompę w połączeniu z ćwiczeniami ręcznymi, można osiągnąć znacznie większy efekt zwiększenia przetwornicy częstotliwości. W ten sposób za pomocą pompy próżniowej można zwiększyć zarówno długość, jak i obwód penisa.

Rodzaje pompowania

Uszczelka

Pakowanie to tryb pompki do rozciągania tuniki. Pakowanie wymaga wąskiej kolby, w której wyprostowany element nie może pęcznieć na szerokość, więc siła podciśnienia pociągnie go na długość. Metoda ta pozwala na wydłużenie penisa, a także rozciągnięcie tuniki.

Klasyczne pompowanie

Klasyczne pompowanie to pompowanie w szerokiej kolbie. Siła podciśnienia w takiej kolbie powoduje, że członek pęcznieje na szerokość, wypełniając ubytki krwią do granic możliwości. Dzięki rozciągniętej tunice ta metoda pompowania pomaga skutecznie zwiększyć obwód penisa.

Zasady bezpieczeństwa pracy z pompą próżniową

Pompka próżniowa to dość skuteczne narzędzie do powiększania penisa. Jednak przy bezmyślnym stosowaniu dostaniesz tylko kontuzje i przyciemnienie penisa. Przeczytaj uważnie ten artykuł przed użyciem urządzenia.

W żadnym wypadku nie naruszaj następujących zasad:

 1. Jeśli odczuwasz ból, natychmiast przerwij sesję odciągania. Dowiedz się, co powoduje ból. Jeśli przyczyną był uraz, poczekaj na całkowite wyleczenie przed następną sesją. Jeśli przyczyną bólu było np. szczypanie skóry, należy rozwiązać problem i wznowić sesję odciągania.
 2. Nigdy się nie spiesz. Nie doprowadzaj do bólu podczas sesji odciągania! Zwiększaj ciśnienie (a dokładniej obniżaj je, ponieważ w kolbie powstaje próżnia) płynnie, tydzień po tygodniu. Sekret wzrostu nie tkwi w szalonych obciążeniach, ale w ciągłym kompetentnym treningu.
 3. Pod żadnym pozorem nie przekraczaj 40 minut sesji odciągania na zestaw! Jedna godzina to limit czasu na lekkim ładunku. Do tego czasu musisz podchodzić powoli. Przy przedłużającej się próżni krew przestaje swobodnie krążyć w prąciu, w wyniku czego komórki w prąciu zaczynają obumierać. O progresji w pompowaniu opowiem poniżej.
 4. Nie pompuj zbyt często. Sesja pompowania to bardzo przyjemna sprawa: członek w pompce puchnie do imponujących rozmiarów, co miło to zobaczyć. Nie musisz jednak pompować 3 razy dziennie. Twoim celem jest powiększenie penisa, a nie podziwianie chwilowego efektu. Zbyt częste ćwiczenia przeszkadzają we wzroście. Dlatego postępuj zgodnie z harmonogramem szkoleń, o którym dowiesz się w dalszej części artykułu.

Program szkolenia pomp próżniowych

Rozważ dwa programy szkoleniowe:

 1. Pierwszy program ma na celu rozciągnięcie albuginei prącia.
 2. Drugi program ma na celu „pompowanie" kawern.

Dla każdego z dwóch programów potrzebne są dwie różne kolby. Wąż i pompka do odpompowania powietrza są uniwersalne do wszelkich kolb. Pierwszy rodzaj treningu wymaga wąskiego pakera. Jak dobrać rozmiar kolby do rozmiaru penisa opisałem w artykule "Jak dobrać pompkę próżniową".

Program rozciągania błon białkowych (długość)

Piersiówka do pakowania powinna być odpowiednio wąska: penis w stanie erekcji nie pęcznieje na szerokość podczas pakowania, ścianki puszki ograniczają rozszerzanie się, zamiast tego penis jest wydłużony na długość.

W poprzednich artykułach opisałem już wiele punktów, które zawsze można przeczytać na stronie menquestions. ru w sekcji „Zwiększanie IF".

Program treningowy:

 1. Masaż jąder - 5 min.
 2. Ogrzewanie parowe - 10-15 minut.
 3. Lekkie proste odcinki we wszystkich kierunkach - 10-15 minut.
 4. Lina wysokonapięciowa - 10 min.
 5. Lina lub A-stretch (jak wolisz). Możesz tutaj włączyć odwrotny ciąg, a także siedzieć na członku.
 6. Lekki jelq - 50 powtórzeń. Zanim zaczniesz odciągać, powinieneś przygotować penisa do odciągania. Jelq doskonale nadaje się do tego celu. Suchy lub mokry jelq, w zależności od tego, który najbardziej Ci odpowiada.
 7. Uszczelka. Teraz opiszemy szczegółowo, jak odbywa się sesja pompowania.

Procedura pakowania

Doprowadzić penisa do 80-90% erekcji, nasmarować kremem lub płynną wazeliną, następnie włożyć do kolby i mocno docisnąć do łona. Staraj się nie nakładać wazeliny na mosznę, w przeciwnym razie zostanie ona również zassana do kolby. Jeśli tak się stanie, nie toleruj tego: wyjmij kolbę, wytrzyj mosznę do sucha serwetką i ponownie włóż penisa do kolby. Jeśli tarcie zapobiega rozciąganiu, nasmaruj wnętrze puszki kremowym olejem poślizgowym. Poślizg powinien wynosić 100%.

W pompach wysokiej jakości znajduje się manometr, który wskazuje ciśnienie w pompie. Nie mogę podać optymalnych wskaźników ciśnienia, ponieważ dla kogoś 4 jednostki będą wydawać się namacalnym obciążeniem, podczas gdy druga nic nie poczuje. Musisz monitorować ciśnienie z innego powodu: musisz wiedzieć, od którego znaku zacząłeś, abyś mógł płynnie zwiększać obciążenie i nie posuwać się za daleko.

Członek w kolbie rozciągnie się na całą długość. Podążaj za swoimi uczuciami. Zatrzymaj zestaw, jeśli wystąpi ból.

Zestawy treningowe

Odpoczywaj między seriami 3-5 minut. W tej chwili można wykonać lekkie rozciąganie. Przed kolejną serią ponownie doprowadzić penisa do 80-90% erekcji.

 • Pierwszy zestaw. Wydaj pierwszy zestaw na lekkim obciążeniu: nie próbuj wypompować całego powietrza, aby maksymalnie rozciągnąć penisa w pierwszym podejściu. Jeśli na początku zaczniesz gestykulować, zatrzyma wzrost. Wszystko ma swój czas. Lekko ćwicz przez 10 min.
 • Drugi zestaw. W następnym zestawie możesz trochę zwiększyć ciśnienie. Tutaj przydaje się manometr: spójrz na manometr i lekko podnieś ciśnienie. Odczekaj 10-15 minut na drugi zestaw.
 • Trzeci zestaw. Przy trzecim zestawie nie zwiększaj ciśnienia, ale zwiększ czas do 20 minut. Powinieneś czuć się dobrze przez cały zestaw. Bez bólu!

Po setach

Po ponownym zapakowaniu lekkiej jelq, dosłownie 30-50 lekkich powtórzeń. Nie próbuj robić pełnego twardego jelq, jak na programie naczyniowym. W takim przypadku potrzebujesz jelq, aby zwiększyć krążenie krwi, ponieważ podczas pompowania krew zalega w prąciu.

Następnie wykonuj proste pociągnięcia o średniej sile przez 5-10 minut.

Zmierz parametr BPFSL przed i po treningu. Jeśli po treningu jest WUP, wszystko robisz dobrze. Jeśli nie, przeczytaj ponownie uważnie artykuły i przeanalizuj swoje treningi.

Zwiększenie obciążenia

A teraz trochę więcej o zwiększeniu obciążenia. Przez cały tydzień nie przekraczaj określonego obciążenia. Pierwsza seria jest łatwa, 10 minut, druga seria to lekko zwiększone obciążenie i również 10-15 minut, trzecia seria przy tym samym ciśnieniu to 20 minut. Za tydzień lekko, tylko trochę, zwiększ obciążenie dla pierwszej serii, dlatego druga seria będzie z jeszcze większym obciążeniem, trzecia seria przy tym samym ciśnieniu ale już 20 minut. Schemat jest prosty.

Tak więc, tydzień po tygodniu, stopniowo zwiększaj obciążenie. Pomoże to uzyskać najlepsze wyniki. Po kilku tygodniach, gdy zdobędziesz doświadczenie, zwiększ czas trwania serii do 15 minut dla pierwszego zestawu, 20 minut dla drugiego i 25 minut dla trzeciego.

Mając wystarczające doświadczenie, możesz uaktualnić i zmienić swój program treningowy, opierając się na podanych przeze mnie przykładach.

Kontynuuj rozciąganie tuniki, aż zwiększysz różnicę między BPFSL i BPEL do 2 cm lub więcej, a następnie przejdź do cyklu naczyniowego. Jeśli jednak przeczytałeś wszystkie poprzednie artykuły i zrobiłeś to poprawnie, to już to wiesz.

Program naczyniowy z użyciem pompy

Lista ćwiczeń:

 1. Masaż jąder - 5 min.
 2. Ogrzewanie parowe - 10-15 minut.
 3. Trakcja bezpośrednia o średniej wytrzymałości - 5 min.
 4. Jelq - 100 powtórzeń.
 5. Wyprostowane loki - 10 min.
 6. Siedzenie na wpół wyprostowanym członku - 10 min.
 7. Sesja pompowania.

Kolejność postępowania

Sesja pompowania w cyklu naczyniowym jest dokładnie taka sama jak w cyklu rozciągania tuniki, z wyjątkiem tego, że kolba w tym przypadku jest szeroka, a nie wąska, a penis rozszerza się na szerokość. Czas sesji i zasada zwiększania obciążenia są dokładnie takie same. Zawsze możesz ponownie przeczytać wszystkie artykuły na naszej stronie internetowej.

Wykonuj pompki między seriami. Wystarczy 10-15 pchnięć między seriami. Połączenie pompy próżniowej i stempli tworzy fantastyczne VUP. Ostrożnie wykonuj dziurkowanie. Jeśli czujesz, że obciążenie jest zbyt duże, zwolnij i skróć trening.

Na koniec zrób lekki jelq, aby poprawić krążenie.

Trening się skończył. Pod koniec treningu nasmaruj penisa maścią karetki pogotowia na siniaki i siniaki lub ekwiwalentami. Harmonogram 2/1 lub 3/1.

Za pomocą tego programu po cyklu rozciągania tuniki udało mi się zwiększyć obwód penisa o 0, 5 cm miesięcznie. To był dobry wynik! Potem wzrost zwolnił, po czym wróciłem do cyklu rozciągania tuniki.

Uważaj na swój narząd płciowy. Jeśli czujesz, że członek nie jest gotowy na takie obciążenie lub nie zregenerował się, odpocznij.

Aby śledzić efektywność treningu, możesz zmierzyć obwód penisa przed i w trakcie treningu. Należy jednak spróbować zmierzyć go, zanim członek wypełni się limfą. Obwód powiększony przez limfę nas nie dotyczy. Potrzebujemy czystego WUP. A im większa różnica między pomiarami na początku i podczas treningu, tym lepiej. Jeśli różnica rośnie z tygodnia na tydzień, jesteś na dobrej drodze.

Kilka ważnych punktów

Przyjrzyjmy się teraz kilku ważnym punktom klasycznego pompowania.

Moment 1 - ćwiczenia manualne + pompka

Pompa próżniowa jest świetnym uzupełnieniem głównego programu ćwiczeń i potęguje efekt treningu. Nie należy przełączać się na jednorazowe użycie pompy - będzie to błędna decyzja.

Moment 2 - limfa

Podczas ćwiczeń z pompką penis jest mocno „zalany" limfą. Pierwszych treningów limfy może być więcej, po kilku sesjach „zalewa" już nie tak bardzo.

Jeśli limfy jest dużo, zestaw można podzielić na dwa etapy, z 30-sekundową przerwą między etapami.

Aby zapobiec dużej ilości limfy, umożliwi pompowanie prezerwatywy. Tak, nie zdziw się. W prezerwatywie skóra jest mocno ściśnięta, co zapobiega gromadzeniu się pod nią limfy. Nie wpływa to na ogólną efektywność treningu.

Moment 3 - kremy lecznicze

Pod koniec treningu musisz użyć kremu leczniczego. Pomoże to szybko wyleczyć czerwone kropki i zapobiegnie ciemnieniu prącia.

Moment 4 - krew podczas pompowania

Podczas ćwiczeń przy zwiększonym obciążeniu z cewki moczowej może wydostać się kilka kropel krwi. Wynika to z uszkodzenia naczyń w cewce moczowej. W takim przypadku natychmiast zakończ sesję i daj sobie resztę dwóch tygodni. W pozostałej części wypij lek „Ascorutin", aby wzmocnić naczynia krwionośne lub sprawdzony analog. Powinieneś także zażywać witaminę E.

Po dwóch tygodniach odpoczynku wznów trening, ale zacznij stopniowo: po dwóch tygodniach lekkiego treningu wróć do pełnego treningu.

Moment 5 - seks po treningu

Po treningu nie powinieneś uprawiać seksu ani się masturbować. Daj sobie i swojemu członkowi odpoczynek. Uprawiaj seks następnym razem.

Moment 6 – ciemnienie skóry

Przy aktywnym klasycznym pompowaniu skóra penisa może nieco pociemnieć. Dzieje się tak, gdy nie są przestrzegane opisane przeze mnie w programie warunki: rozgrzewka, adekwatność obciążenia, stosowanie kremów po treningu. W każdym razie ciemnienie nie jest bolesnym znakiem. Mechanizm zaciemniania opisałem w poprzednich artykułach.

Pożegnalne słowa i życzenia

Nie można było nie zauważyć, że czas trwania opisanych treningów przekracza godzinę. Tak, wystarczająco długo, ale na tym etapie jest to konieczne. Po wzroście początkującego, po pierwszych centymetrach, coraz trudniej jest osiągnąć większy przyrost. Penis dopasowuje się do obciążeń, więc trening również staje się trudniejszy. Ale nie trać serca, wszystko jest w twoich rękach! Kto chce, osiągnie. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Cierpliwość dla przyjaciół i rozwój!