Jak powiększyć penisa nastolatka – bezpieczne i skuteczne metody

Okres dojrzewania to okres, w którym człowiek zaczyna zwracać uwagę na swoje ciało i jego wady.

Dojrzewanie u chłopców rozpoczyna się w wieku 12-13 lat, w odstępie do 20 lat facet może obserwować, jak rośnie jego penis.

Ważny etap w życiu każdego mężczyzny

problemy z wielkością penisa w okresie dojrzewania

Oprócz wzrostu wielkości genitaliów zachodzą inne ważne zmiany hormonalne:

 • zwiększony wzrost włosów w okolicy pachwiny i na twarzy;
 • zaokrąglenie moszny;
 • zmiana długości i grubości prącia;
 • tworzenie napletka.

Rozwój w tej formie to ważny proces. Rodzice powinni śledzić takie zmiany.

Jeśli nastolatek nie ma włosów lub jego głos nie „łamie się", to mówimy o niewydolności hormonalnej, testosteron jest produkowany w niewystarczających ilościach. Ignorowanie problemu jest obarczone patologicznymi problemami w przyszłości.

Normy grubości i długości penisa u nastolatka

Rozmiar penisa u silniejszego seksu w wieku dorosłym może być inny. W młodym wieku długość i szerokość penisa jest w przybliżeniu taka sama u wszystkich dzieci. Średnie dane penisa podczas erekcji są równe następującym wskaźnikom (długość, średnica, dane podane są w centymetrach):

normy grubości i długości penisa u nastolatka
 • 12 lat - 10-11 i 7, 5;
 • 13-14 lat - 12-14, 8, 5-10, 5;
 • 15-16 lat - 15-17, 11-12.

W wieku siedemnastu lat młodzież może zauważyć, że narząd skraca się o 0, 5-1, 2 cm.Wynika to ze wzrostu średnicy. Wielu ekspertów uważa, że w wieku 17-19 lat nadal można wpływać na rozmiar penisa.

Co wpływa na rozmiar penisa u nastolatków

Na rozmiary wpływają różne czynniki:

 1. Genetyka- układa się w łonie matki. Jeśli ojciec dziecka nie jest seksualnym olbrzymem, to nie należy oczekiwać, że chłopiec będzie miał znaczący aparat w szortach.
 2. ekologia negatywnie wpływa na wzrost penisaEkologia- Według statystyk, faceci mieszkający w pobliżu fabryk i fabryk emitujących do atmosfery szkodliwe składniki chemiczne mają penisa o 0, 5-3 cm mniejszy niż chłopcy mieszkający na południu i w innych przyjaznych środowisku rejonach.
 3. Uraz w okolicy pachwiny- może się to w żaden sposób nie objawiać, gdy dziecko wychodzi do ogrodu, wszystko staje się zauważalne w okresie dojrzewania.
 4. Choroby układu hormonalnego- w tym przypadku nastolatek musi wybrać odpowiednią kurację, aby w przyszłości uniknąć problemów w zakresie zdrowia mężczyzn.
 5. Wzrost– Wysocy chłopcy mogą mieć dłuższego penisa, ale mniejszą średnicę. U nastolatków, którzy nie przekroczyli 163 roku życia, penis jest gruby i krótki.
 6. zdrowa żywność na wzrost penisaZdrowe odżywianie – dieta młodego przedstawiciela silniejszej płci powinna być kompletna. Brak produktu wpłynie na ogólny rozwój fizyczny dziecka i jego narządów rozrodczych.
 7. Złe nawyki- niestety nadużywanie palenia i alkoholu koniecznie wpłynie na wzrost penisa. Jeśli chłopiec zaczyna palić w wieku 14 lat, to w wieku 17 lat widzi, że penis jest o 0, 7-2, 5 cm mniejszy od średniej wielkości.
konsultacja z lekarzem na temat powiększania penisa

Eksperci uważają, że rodzice są zobowiązani do monitorowania rozwoju ciała nastolatka.Mali chłopcy powinni być regularnie zabierani do chirurga, który w porę wykryje patologię.

Im szybciej problem zostanie wykryty, tym większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości facet nie napotka problemów takich jak dysfunkcja penisa czy kompleksy seksualne.

Jak powiększyć penisa nastolatka: popularne sposoby

Firmy farmaceutyczne aktywnie promują fundusze, które pozwalają zwiększyć penisa o 2-4 cm, można również regulować średnicę. Oczywiście te leki są tymczasowe.

W naturalnych warunkach penis rośnie tylko do 21 roku życia. Fakt ten został ustalony, jeśli nie działasz dodatkowo na organ narkotykami lub nie wykonujesz ćwiczeń, to nie możesz mieć nadziei, że aparat pojawi się w krótkich spodenkach, jak gwiazda filmu dla dorosłych. Przedstawiciele tego zawodu lubią używać żeli i różnych sprayów, które zwiększają przepływ krwi w okolicy pachwiny i dzięki temu następuje powiększenie penisa. W młodym wieku takie eksperymenty są zabronione.

Nastolatki mogą wydłużyć penisa za pomocą następujących procedur:

 • pompy pracujące z powodu różnicy ciśnień;
 • pompa penisaExtendery to popularne urządzenia, które pojawiły się już w starożytności. Oczywiście wtedy wyglądały na proste, ale esencja pozostała - z powodu wymuszonego rozciągania następuje wydłużenie;
 • ćwiczenia fizyczne – istnieją treningi, które pozwalają dopasować wymiary genitaliów;
 • masturbacja jest metodą kontrowersyjną, ponieważ seksuolodzy uważają, że w okresie dojrzewania samozadowolenie może powodować problemy w przyszłości. Ta metoda jest odpowiednia dla mężczyzn, którzy regularnie mają kontakty seksualne z kobietami.

Możesz powiększyć penisa w okresie dojrzewania za pomocą tych technik o 0, 5-3 cm, czasami ta odległość nie wystarcza, aby mężczyźni czuli się w sypialni jak prawdziwi supermężczyźni.

Przedłużacz i pompki

recepta lekarska na powiększenie penisa

Nastolatek nie musi dużo myśleć o małym rozmiarze penisa. Oczywiście, jeśli penis jest mniejszy niż przeciętny, musisz udać się do specjalisty. Od siedemnastego roku życia możesz skorzystać z kilku metod, które pozwolą Ci czuć się pewnie w poście z damą w przyszłości.

Extender to urządzenie, które powiększa narząd poprzez rozciąganie jego tkanek.Jeśli nosisz go regularnie, możesz sprowokować namnażanie komórek skóry, co przyczynia się do rozciągania na długość i szerokość.

Urządzenie podłącza się codziennie na 6-8 godzin, będziesz musiał nawet chodzić z nim w miejscach publicznych. Aby ukryć system, będziesz musiał założyć szerokie spodnie i bieliznę. Rezultat będzie zauważalny po miesiącu użytkowania. Skóra młodych ludzi jest bardziej przystosowana do rozciągania.

przegląd pomp próżniowych do powiększania penisa

Pompy dają tymczasowe rezultaty. Ale eksperci twierdzą, że długotrwałe użytkowanie z pewnością spowoduje wzrost długości i szerokości.

 • W okresie dojrzewania skóra ma skłonność do szybkiej regeneracji, dzięki czemu łatwo się rozciąga.
 • Jeśli zaczniesz używać pompki w wieku 18 lat, penis powiększy się o 2-3 cm. Używaj urządzenia ostrożnie, urazy pojawiają się w co piątym przypadku.

Masaże i ćwiczenia

masaż penisa na powiększenie

Narząd płciowy nastolatka można powiększyć za pomocą treningu. Regularne rozciąganie penisa prowadzi do wydłużenia o 3-5 cm. Jeśli będziesz masować penisa codziennie podczas erekcji, efekt będzie widoczny po miesiącu. Ruch odbywa się od dołu do góry - trzeba energicznie trzymać rękę od nasady do głowy. Eksperci twierdzą, że ta akcja jest trochę bolesna.

Jelqing to starożytna technologia, która pozwala na zwiększenie długości penisa. Wyciąganie penisa za pomocą ciężarków powinno odbywać się codziennie przez 40-65 minut. Jeśli spędzisz mniej czasu, nie będzie rezultatu.

 • Ćwiczenie wykonuje się na członku, który jest w stanie niewzbudzonym.
 • Jeśli narząd jest przeciążony, mogą wystąpić problemy z pęknięciem tkanek lub naczyń krwionośnych. W młodym wieku dochodzi do kontuzji z powodu braku doświadczenia i nadmiernego napięcia.

Ale co z operacjami?

Prywatne kliniki chirurgiczne coraz częściej reklamują usługi szybkiego sposobu na powiększenie penisa. Oczywiście młodzież powinna wybrać bezpieczne metody korekcji narządu – ekstender i masaż.

Interwencje chirurgiczne nie będą wykonywane u facetów, którzy nie cierpią na patologie i oczywiste wady wymagające skomplikowanych manipulacji skalpelem.Nawet na prośbę rodziców takie operacje nie są wykonywane wyłącznie na prośbę pacjenta. Lekarz szczegółowo powie ci, jaka jest norma i ile centymetrów znajduje się w normalnym narządzie płciowym nastolatka.

tabletki na powiększenie penisa

Możesz również doradzić facetom przyjmowanie witamin i monitorowanie odżywiania. Nadużywanie złych nawyków to pewny sposób na zły stan zdrowia i mniejszy penis. Rodzice powinni wspierać dziecko w każdy możliwy sposób, aby zapobiec poważnym problemom. Musisz pilnie skontaktować się ze specjalistą, jeśli penis nie rośnie i występują następujące objawy:

 • facet ma wąskie ramiona i szeroką miednicę;
 • chłopiec nie ma erekcji;
 • nastolatek jest otyły;
 • jądra są małe.

Jeśli uważnie monitorujesz swoje zdrowie i nie boisz się iść do lekarza, możesz skorygować wiele wad, które są wykrywane właśnie w okresie dojrzewania. Mały penis w okresie dojrzewania nie jest powodem do paniki, możliwe, że to genetyka lub jeszcze nie czas zadziwiać przyjaciół wymiarami „kumpla" i opowieściami o seksualnych wyczynach.