Jak powiększyć penisa: 12 sposobów w domu i u specjalisty

wskazania do powiększania penisa

Jedno z najczęstszych zapytań w Google na temat medyczny dotyczy powiększania penisa. Jednak ze względów medycznych jedynie 20% męskiej populacji na świecie wymaga tej procedury. W innych przypadkach problem jest czysto psychologiczny.

Jeśli normalny mężczyzna czuje, że jego narząd jest za mały i ciągle myśli, jak coś z tym zrobić, jest to rodzaj zaburzenia psychicznego. Eksperci nazywają ten stan syndromemdysmorfofobia.

Mężczyzna cierpiący na dysmorfię ciała może odczuwać niepokój i depresję, a nawet popaść w głęboką depresję. Podczas którego z całych sił izoluje się od społeczeństwa, zwłaszcza od kobiet.

mały rozmiar penisa

Jeśli masz normalną wielkość, ale nie możesz oprzeć się wrażeniu, że Twój penis jest za mały, potrzebujesz specjalnej pomocy psychologicznej. Osoba w takim stanie potrzebuje wsparcia, aby wrócić do normalnego, satysfakcjonującego życia i przestać skupiać się na nieistniejącym problemie. Leczenie obejmuje najczęściej leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe.

Jaki rozmiar penisa jest uważany za normalny?

Normalny rozmiar penisa w spoczynku wynosi od 7 do 13 cm, w stanie erekcji od 12 do 20 cm.

Rozmiar penisa w spoczynku mniejszy niż 6 cm i rozmiar w stanie erekcji mniejszy niż 9 cm definiuje się jako mikropenis. Ta patologia jest diagnozowana przy urodzeniu.

A co w przypadku zbyt dużych rozmiarów? Czy powinniśmy pozazdrościć ich właścicielom?

Człowiekiem z największym penisem jest amerykański aktor i pisarz John Falcon. Jego penis w stanie erekcji osiąga 34, 3 cm, nawiasem mówiąc, imponujący rozmiar jego męskości przynosi Johnowi wiele niedogodności: trudno mu znaleźć pracę - wiele firm nie chce zatrudnić aktora, który zasłynął w tą drogą. Często też na lotnisku zatrzymywany jest mężczyzna w celu przeprowadzenia dodatkowej kontroli, myląc godność aktora z kontrabandą.

Co decyduje o wielkości penisa

Przede wszystkim wielkość penisa zależy od danych genetycznych. Ciekawostką jest to, że otrzymany od ojca chromosom Y wpływa na płodność przyszłego mężczyzny, natomiast matczyny chromosom X decyduje o długości i średnicy penisa. Na wielkość męskości wpływa również kilka innych czynników:

  • Ilość hormonu androgenowego w organizmie matki we wczesnej ciąży.
  • Wpływ niektórych leków w okresie embrionalnym.
  • Poziom testosteronu w okresie dojrzewania.
  • Niedostateczne odżywienie płodu w łonie matki i w pierwszych latach życia dziecka.
  • Niesprzyjające środowisko, narażenie organizmu na szkodliwe substancje w dzieciństwie i okresie dojrzewania.
normalny rozmiar penisa

Czy można powiększyć penisa i jak to zrobić

Uwaga – oszuści!

Obecnie Internet jest pełen ofert środków na powiększenie penisa. Producenci maści, żeli, tabletek i kremów prześcigali się w tym, jak zwiększyć długość penisa kupując ich cudowny produkt. To wszystko to nic innego jak chwyt reklamowy. Większość z nich może jedynie zwiększyć przepływ krwi i wzmocnić erekcję. Efekt ten jest jednak krótkotrwały i kończy się natychmiast po zakończeniu stosowania produktu. I oczywiście oryginalny rozmiar pozostaje taki sam.

Po przeczytaniu fałszywych recenzji i wydaniu pieniędzy na wątpliwe produkty w najlepszym wypadku pozostaniesz z niczym, w najgorszym wypadku poniesiesz niepożądane konsekwencje. A jeśli natkniesz się na przepis na powiększenie penisa za pomocą sody, trzymaj się z daleka od takich porad! Jedyne, co można uzyskać z takich lifehacków, to problemy zdrowotne.

Czy są jakieś domowe sposoby na powiększenie penisa?

Rozważmy najpopularniejsze metody, które odpowiadają na pytanie: jak powiększyć penisa bez operacji w domu.

Jelqing

Opis tej techniki mówi, jak powiększyć penisa za pomocą masażu, który możesz wykonać samodzielnie, rozciągając, obracając i ściskając penisa rękami. Zwolennicy tego treningu obiecują zwiększenie długości penisa o 1 - 2 cm. Ogólnie rzecz biorąc, technika ta różni się od konwencjonalnej masturbacji tylko tym, że jest przeprowadzana na narządzie półwyprostowanym i nie powinna prowadzić do wytrysku. Informacje o skuteczności jelqing opierają się na opiniach znajdujących się na podejrzanych stronach i fałszywych badaniach. Tak naprawdę nie ma ani jednego oficjalnego badania potwierdzającego pozytywne działanie jelqingu. Ale jest całkiem możliwe, że doznasz urazu penisa, zaburzeń erekcji lub prawdziwego zaburzenia psychicznego, nie uzyskując żadnych rezultatów.

pompa próżniowa do powiększania penisa

Pompa próżniowa

Zasada działania pompy polega na wytworzeniu w jej wnętrzu podciśnienia, dzięki czemu następuje zwiększenie przepływu krwi do naczyń włosowatych i tętnic prącia. Istnieje kilka rodzajów pomp:

Instrukcja z gruszką

Powietrze wypompowuje się ręcznie poprzez naciśnięcie gruszki. Najprostszy i najtańszy model.

Ręczny z pompką

Zamiast żarówki zastosowano małą pompkę dla wygody i szybszego pompowania powietrza.

Automatyczna pompa

Zasilany akumulatorami. Powietrze jest wypompowywane automatycznie.

Pompa hydrauliczna

Penis masuje się za pomocą wody, która wypełnia przestrzeń pompy. W takim przypadku ciecz zastępuje powietrze i jest również wypompowywana. Bardziej nadaje się do stosowania w łazience.

Opinia ekspertów na temat stosowania pompy jest taka, że wyrządza ona więcej szkody niż pożytku. Rozmiar penisa zwiększa się na jakiś czas z powodu obrzęku, ale efekt nie utrzymuje się długo. Jednak długotrwałe i częste uciskanie narządu może prowadzić do pęknięć, krwotoków i zaburzeń erekcji.

przedłużacz powiększający penisa

Wypełniacz

Jest to wyrób ortopedyczny, podczas noszenia następuje powolne fizjologiczne rozciąganie tkanek prącia na długość i szerokość o 1-3 cm, zaleca się noszenie go przez 3-6 godzin dziennie, przez kilka miesięcy. Zaleca się zacząć od 30 minut dziennie, stopniowo zwiększając czas o 30 minut każdego dnia. Urządzenie składa się z pierścienia zakrywającego podstawę penisa, pierścienia zabezpieczającego główkę oraz mocowania mierzącego rozciągnięcie narządu. Element rozciągliwy występuje w postaci paska lub próżni. Ten ostatni jest uważany za najwygodniejszy. Przedłużacze możesz nosić zarówno w domu, jak i w pracy. Pozytywne funkcje przedłużacza:

  • Dozowane fizjologiczne rozciąganie tkanek.
  • Poprawia krążenie krwi.
  • Stymulacja wzrostu.
  • Zwiększenie rozmiaru penisa.
  • Wadą urządzenia jest konieczność noszenia go przez długi czas.

Nosze

Urządzenie podobne w swoich funkcjach do przedłużacza, ale bardziej kompaktowe. Istnieją dwa rodzaje napinaczy: pętlowe i próżniowe. Urządzenie to jest łatwiejsze w noszeniu, ale częściej powoduje powikłania w postaci problemów z krążeniem na skutek silnego ucisku głowy. Wszystkie te urządzenia działają na tej samej zasadzie: pod wpływem obciążenia tkanka prącia ulega rozciągnięciu, co zapewnia naturalny wzrost rozmiaru. Ale nie wszystkie dają znaczące rezultaty.

Techniki iniekcji

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się zabieg powiększania penisa za pomocą zastrzyków z kwasu hialuronowego. Biożele na bazie kwasu hialuronowego świetnie sprawdziły się w chirurgii plastycznej intymnej mężczyzn. Za pomocą tych leków można rozwiązać wiele problemów związanych zarówno z wyglądem penisa, jak i jego możliwościami funkcjonalnymi. Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego służy do bezpiecznej zmiany wielkości penisa, uzupełnienia brakującej objętości w miejscach, gdzie jest to potrzebne, a także do powiększenia główki penisa. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Jedyną wadą tej metody zmiany rozmiaru penisa jest jego kruchość. Z biegiem czasu kwas hialuronowy ulega wchłonięciu. Efekt zabiegu utrzymuje się 1-2 lata.

zastrzyki na powiększenie penisa

Jak zwiększyć szerokość penisa

Matryca kolagenowa

Zasada jego działania polega na zainstalowaniu dwóch cylindrów na trzonie prącia z wycięciem w miejscu cewki moczowej. Cylindry kolagenowe powodują powstawanie dodatkowej tkanki łącznej. Sama matryca rozpuszcza się w ciągu 3-6 miesięcy, a na jej miejscu tworzy się własna tkanka. Okres pooperacyjny trwa 2-3 miesiące.

Implanty żelowe

Implanty instaluje się pomiędzy skórą a trzonem prącia, powodując jego pogrubienie. Ten typ operacji jest odwracalny. W razie potrzeby implanty żelowe można usunąć. Do chwili obecnej metoda ta jest uważana za eksperymentalną.

Ligamentotomia

Operacja powiększania penisa to jedyna sprawdzona i skuteczna metoda korekcji długości penisa. Rozmiar uzyskany po operacji pozostaje na całe życie. Lingamentotomię wykonuje się nie tylko ze względów medycznych, ale także estetycznych. Przeciwwskazaniami do wykonania tej operacji są zaburzenia krzepnięcia, cukrzyca, choroby zakaźne i onkologiczne. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub łączonym.

wskazania do zabiegu

Jak przebiega lingamentotomia?

Podczas operacji wykonuje się nacięcie więzadła mocującego prącie do kości łonowej, dzięki czemu narząd wydłuża się o 3-5 cm. Zabieg trwa od 30 minut do 1 godziny, okres rehabilitacji trwa około 1 miesiąca .

W okresie pooperacyjnym obowiązkowe jest noszenie przedłużacza przez 4-6 miesięcy po 3 godziny dziennie. To zalecenie jest ważne dla uzyskania pożądanego rezultatu. Przedłużacz należy nosić ściśle według schematu zaleconego przez lekarza.

Rozmawialiśmy więc o tym, jakie istnieją skuteczne metody na powiększenie penisa i jak nie wpaść w ręce oszustów. Wszystkie metody wymagają znacznych kosztów finansowych i nakładu czasu. Dziś nie ma darmowych i łatwych sposobów. Zastanów się – czy warto uciekać się do tak skomplikowanych, czasochłonnych i kosztownych metod, jeśli Twój rozmiar jest w normie lub w dolnej granicy? Harmonijne życie seksualne nie zależy od wielkości fallusa, ale od cech osobistych jego właściciela i, oczywiście, od relacji między partnerami, a męskiej godności nie mierzy się w centymetrach.