Powiększanie penisa środkami ludowymi: czy to prawda? Działające przepisy

Zioła sprzyjające powiększaniu penisa

Od czasów starożytnych przedstawiciele silniejszej połowy ludzkości zastanawiali się nad zwiększeniem rozmiaru penisa. Wykorzystano różnorodne przepisy i techniki. Część z nich dotarła do nas; nadal są używane przez mężczyzn na całym świecie. Niektóre z nich są naprawdę skuteczne, inne nie przynoszą żadnego efektu, opierając się na mitach i braku wiedzy naukowej. Ponadto niektóre ludowe metody powiększania penisa są uważane za niebezpieczne i mogą powodować poważne szkody dla zdrowia.

Które ludowe metody na powiększanie penisa naprawdę działają, a które są pozorami i mogą tylko zaszkodzić, dowiesz się z tego artykułu.

Tradycyjne metody

Porozmawiamy o skutecznych sposobach, których użycie nie zajmie dużo czasu – najważniejsze jest, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne składniki.

Napary ziołowe pomogą zwiększyć potencję, co wpłynie na wielkość penisa

Napary i napary ziołowe

 • Napar z efedryny z miętą pieprzową. Do tego przepisu będziesz potrzebować nalewki z efedryny, którą można łatwo kupić w każdej aptece, oraz mięty pieprzowej - suszonej lub świeżej. Łyżkę tych składników zalać szklanką wrzącej wody, pozostawić na godzinę, a następnie przecedzić. Powstała mieszanina ma właściwości tonizujące i stymulujące. Uważnie monitoruj dawkowanie, aby uniknąć odwrotnego efektu.
 • Nalewka z serdecznika i waleriany. Jedną łyżeczkę każdej substancji należy wymieszać ze szklanką wrzącej wody. Ta mieszanka pomoże wzmocnić układ nerwowy i pomóc radzić sobie ze stresem.
 • Odwar chmielowy. Środek ten można przyjmować doustnie lub stosować do kąpieli – taki wywar doskonale rozluźni mięśnie po ćwiczeniach powiększających penisa i pomoże zregenerować się tkankom narządu.
 • Napary z nagietka i krwawnikastosowane zewnętrznie pomogą ukoić tkanki i przyspieszyć regenerację skóry. W tym przepisie 2 łyżki nalewki należy rozcieńczyć w pół litrze wrzącej wody i mieszaninę należy schłodzić.
 • Złoty korzeń lub grosz. Ten naturalny środek doskonale nadaje się do wzmacniania erekcji i zwiększania poziomu libido. Jedną łyżkę kopiejki należy rozpuścić w litrze wrzącej wody i pozostawić na noc. Należy go przyjmować raz dziennie w ilości pół szklanki przed posiłkami.
 • Kwitnąca Sally. Ten smaczny i zdrowy napój stanowi doskonały zamiennik zwykłej czarnej herbaty i działa przeciwzapalnie. Zaleca się pić przynajmniej jedną filiżankę tej ziołowej herbaty dziennie.

Zdecydowanie zalecamy, aby nie przesadzić ze stosowaniem naparów ziołowych wspomagających zwiększenie potencji – jako efekt uboczny istnieje ryzyko zetknięcia się z priapizmem, czyli przedłużoną i niepożądaną erekcją niezwiązaną z procesem pobudzenia. Może to prowadzić do zaburzeń seksualnych w przyszłości.

Korzeń żeń-szenia może powodować bezsenność u mężczyzn

Przestrzegamy również przed innymi ludowymi przepisami:


 • Napar z żeń-szenia. Ten ludowy środek tonizujący i wzmacniający erekcję polecany jest do stosowania starszym mężczyznom – w innych przypadkach istnieje ryzyko chronicznej bezsenności i wysokiego ciśnienia krwi.


 • Odwar z rumianku wywołuje uczucie zmęczenia
 • Odwar z rumiankudługotrwałe stosowanie może powodować chroniczne zmęczenie; ponadto nie działa przy zwiększonej kwasowości soku żołądkowego.
Ogólnie można powiedzieć, że napary i wywary ziołowe są dobrym wsparciem przy stosowaniu innych metod powiększania penisa – na przykład ćwiczeń fizycznych.

Soda z miodem

Kolejny popularny przepis na powiększenie penisa, który pozwala radykalnie zwiększyć dopływ krwi do narządów płciowych, a także ma zdolność łagodzenia bólu i poprawy stanu naczyń krwionośnych.

Soda oczyszczona z miodem to ludowy sposób na powiększenie męskiego narządu płciowego.

Przepis jest następujący:

 1. Sodę i miód należy mieszać w stosunku 1: 2;
 2. Powstałą mieszaninę nałóż np. na bandaż lub bandaż z gazy i nałóż na fallus;
 3. Następnie należy założyć na penisa plastikową torebkę i zabezpieczyć taśmą lub taśmą klejącą;
 4. Kompres ten należy pozostawić na 10 minut, po czym mieszaninę należy zmyć.

Wskazane jest wykonanie tej procedury przed snem; kurs składa się z siedmiu takich kompleksów.

Zachowaj środki ostrożności: sody oczyszczonej nie należy pozostawiać zbyt długo na skórze, gdyż może to spowodować podrażnienie i uszkodzenie skóry. Dodatkowo przed nałożeniem takiego kompresu wskazane jest wykonanie testu wrażliwości: przygotowaną mieszaninę sody i miodu należy nałożyć na wewnętrzną stronę łokcia i odczekać około pół godziny. Jeśli w tym czasie skóra nie zaczerwieni się i nie wystąpią żadne podrażnienia, można przeprowadzić zabieg nakładania kompresu. Nie zapominaj również, że miód jest jednym z najbardziej alergizujących składników - w przypadku nietolerancji miodu i produktów zawierających miód zalecamy pominięcie tego przepisu.

Terapia apitoksyną

Użądlenia pszczół są niebezpieczną metodą powiększania penisa

Mówimy o truciźnie uzyskanej z użądleń pszczół. Uważa się, że jad tych owadów ma silne działanie tonizujące i rozszerzające naczynia, a także pomaga obniżyć zły cholesterol i zwiększyć poziom hemoglobiny w organizmie.

Głównym składnikiem jadu pszczelego, który sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększonemu przepływowi krwi do penisa, jest melityna.

Oczywiście metoda ta ma wiele przeciwwskazań do stosowania, a także możliwych skutków ubocznych, nie mówiąc już o trudnościach w realizacji. Jednak oprócz samego jadu pszczelego, inne produkty pszczelarskie spożywane wewnętrznie również korzystnie wpływają na powiększenie penisa i poprawę zdrowia męskiego organizmu. Wśród nich są:

 • Perga- pyłek roślinny zebrany przez pszczołę miodną i umieszczony w plastrze miodu; to pokarm białkowy dla pszczół. Zawiera maksymalną ilość aminokwasów, kwasów tłuszczowych, argininy oraz witamin E, D, P i C, które są niezbędne osobom pragnącym zwiększyć rozmiar penisa.
 • Mleczko pszczele— pozwala normalizować metabolizm, ma właściwości bakteriobójcze, zawiera niezbędne dla organizmu aminokwasy, witaminy B1, B12; poprawia krążenie krwi w okolicach narządów płciowych i przyspiesza wzrost penisa.
 • Martwe pszczoły- zawiera takie przydatne dla męskiego organizmu składniki jak: galaretka trutowa, jad pszczeli, wosk, miód, pyłek, propolis i chitozan w niskocząsteczkowej formule. Maści i inne preparaty na bazie tej substancji mogą przywrócić funkcje seksualne i pozbyć się problemów z gruczołem krokowym. Martwe pszczoły są także doskonałym środkiem profilaktycznym dla mężczyzn.

Generalnie w odniesieniu do produktów pszczelarskich nie zalecamy stosowania techniki terapii apitoksyną w celu powiększenia penisa – należy ją przeprowadzać wyłącznie pod nadzorem profesjonalisty i przy braku przeciwwskazań, których jest wiele do tego zabiegu . Oczywiście niektórzy podejmują ryzyko użycia użądleń pszczół jako substytutu technik naczyniowych w celu zwiększenia rozmiaru penisa; jednak technika ta jest dość traumatyczna i może powodować nie tylko uszkodzenie penisa, ale także poważne reakcje alergiczne, w tym zagrażające życiu - mówimy o obrzęku Quinckego. Dodatkowo warto pamiętać, że objętość uzyskana w wyniku użądlenia przez pszczołę zaniknie wraz z resorpcją trucizny, co nastąpi dość szybko.

Do samodzielnego stosowania radzimy zwrócić uwagę na inne produkty w tej branży przeznaczone do podawania doustnego.

Powiększanie penisa wazeliną

Od stosunkowo nieszkodliwych ludowych przepisów – wywarów i kompresów na powiększenie penisa, przechodzimy do bardziej radykalnych, inwazyjnych metod. Jednym z nich jest wpompowanie wazeliny w trzon penisa w celu zwiększenia jego parametrów. Jest to dość stara i rzemieślnicza technika, która stała się powszechna w więzieniach.

Oprócz bólu i innych nieprzyjemnych wrażeń podczas samego zabiegu, metoda ta jest uważana za niebezpieczną z punktu widzenia powikłań. Eksperci medyczni zdecydowanie nie zalecają wstrzykiwania wazeliny pod skórę w celu powiększenia penisa.

Technologia tej procedury jest następująca:

 1. W miarę możliwości należy zachować warunki sterylności i dezynfekcji – dokładnie potraktować narzędzia i samego penisa środkami antybakteryjnymi;
 2. Następnie w jednorazowych strzykawkach kończy się około 20-30 kostek wazeliny;
 3. Następnie fallusa naciąga się u nasady za pomocą opaski uciskowej;
 4. Następnie lek wstrzykuje się do trzonu prącia; jednocześnie konieczne jest możliwie równomierne rozprowadzenie substancji;
 5. Po zabiegu powierzchnie skóry traktuje się nadmanganianem potasu.

Jak już zauważyliśmy, zabieg ten uważany jest za niebezpieczny i szkodliwy dla zdrowia - wazelina jest postrzegana przez organizm jako ciało obce i jest odrzucana, co przyczynia się do rozwoju infekcji, nowotworów, reakcji alergicznych, w tym obrzęku Quinckego. Zdecydowanie nie zalecamy wypróbowywania tej opcji; Zamiast tego radzimy zwrócić uwagę na ręczne techniki rozciągania tkanek prącia - na przykład jelqing.

Mydło do prania

Innym ludowym środkiem na powiększenie penisa jest zwykłe mydło do prania. Istota tej metody polega na tym, że kostką takiego mydła należy dokładnie natrzeć narządy płciowe i trzon penisa, za wyjątkiem okolicy żołędzi. Powstałą pianę należy pozostawić na 20 minut, a gdy stwardnieje, spłukać ciepłą wodą. Procedurę tę należy powtarzać 2-3 razy w tygodniu.

Nawiasem mówiąc, na dzisiejszym rynku dostępne jest specjalne mydło na powiększenie penisa.

Ogólnie rzecz biorąc, używanie mydła do prania w celu powiększenia penisa wydaje się metodą dość wątpliwą. Zamiast tych eksperymentów radzimy zaopatrzyć się w specjalne środki zewnętrzne – na przykład żele czy spraye na powiększenie penisa.

Balsam wietnamski

Kolejną popularną metodą powiększania penisa jest balsam wietnamski, dostępny w apteczce wielu obywateli zamieszkujących przestrzeń poradziecką. Za jego pomocą możesz przyspieszyć krążenie krwi; Ponadto balsam będzie doskonałym narzędziem dodatkowym podczas pracy z technikami naczyniowymi w celu powiększenia penisa.

Balsam należy nałożyć na penisa mieszając go z kremem dla dzieci lub balsamem do ciała - jednym słowem z jakimś neutralnym kremem nawilżającym. Na jedną porcję kremu wystarczy balsam wielkości główki zapałki; staraj się nie przesadzać z dawkowaniem – w przeciwnym razie może dojść do podrażnienia powierzchni skóry.

Powiększanie penisa sodą

Oprócz przepisu, o którym mówiliśmy powyżej (soda w połączeniu z miodem), ten wielofunkcyjny środek, który można znaleźć u niemal każdej gospodyni domowej, może samodzielnie działać na zwiększenie parametrów penisa. Soda w proszku ma działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. Jako dodatkowy bonus, jeśli się zastanawiasz, sodę oczyszczoną można również zastosować do wybielenia skóry, w tym penisa.

Jeśli chcesz powiększyć swojego penisa, możesz użyć sody oczyszczonej

Aby zwiększyć długość i objętość penisa, należy użyć sody w następujący sposób:

 1. Gazę lub bandaż należy zwilżyć wodą lub słabo stężonym octem jabłkowym;
 2. Następnie tkaninę należy pokryć sodą na wierzchu i nałożyć na penisa;
 3. Powstały kompres należy owinąć w pergamin i zabezpieczyć elastycznym bandażem za pomocą taśmy klejącej lub taśmy;
 4. Dlatego konieczne jest trzymanie kompresu przez 2 godziny.

Aby osiągnąć wyraźny efekt, musisz ukończyć cykl 10 podobnych procedur.

Pijawki na powiększenie penisa

Jak wiadomo, pijawki przyczepiają się do biologicznie aktywnych punktów ciała – tych samych, które podczas chińskich technik akupunktury są narażone na działanie igieł. Pozwala to poprawić funkcjonowanie naczyń krwionośnych i zwiększyć przepływ krwi do narządów płciowych.

Niektórzy zaawansowani użytkownicy w kwestii powiększania penisa stosują pijawki w połączeniu z noszeniem przedłużacza. Technikę tę uważa się za dość skuteczną, zwiększając osłonkę białawą tkanki prącia. Ponadto stosowanie pijawek pozwala przywrócić potencję.

Jeśli nie odczuwasz dużego dyskomfortu na myśl o tak popularnej metodzie powiększania penisa, polecamy spróbować.

Jak powiększyć penisa: sposoby

Mężczyzna zastanawiał się, jak powiększyć penisa ludowymi metodami

Mówimy także o innych metodach na zwiększenie parametrów penisa, które są często stosowane.

Ćwiczenia i trening

Rozważmy inne metody powiększania penisa - ręczne, czyli wykonywane za pomocą rąk. Niektóre z nich można również zaliczyć do ludowych. Najbardziej popularne i skuteczne z tych metod to:

Jelqing – manualna technika powiększania penisa
 • Rozciąganie tkanin. Jest to technika ręczna, do której potrzebne są tylko ręce. Jego istotą jest rozciągnięcie tkanek prącia do maksymalnej możliwej długości, co sprzyja dalszemu wzrostowi.
 • Jelqing. Kolejna technika rozciągania, która pozwala zwiększyć zarówno długość penisa, jak i jego objętość.
 • Techniki oddychania.Ćwiczenia te pozwalają nasycić tlenem tkanki prącia i narządów płciowych. Oddychanie musi odbywać się całkowicie, przy użyciu nie tylko płuc, ale także żołądka. Wdechy i wydechy powinny być głębokie. Podobne techniki oddychania mogą zwiększyć efektywność innych treningów.

Wiszące ładunki

To kolejny tradycyjny sposób na powiększenie penisa. W bardziej rzemieślniczej wersji na penisie zawieszony jest ładunek o wadze od 700 g do 2 kg; jednak dziś możesz kupić specjalne wieszaki, które upraszczają zadanie. Radzimy zwrócić uwagę na opcję próżniową.

Traumatyczne zawieszanie ciężarów może sprawić, że Twój penis będzie większy

Jeśli chodzi o bezpośrednie zawieszanie ładunku, początkujący muszą zacząć od minimalnej wagi, w przeciwnym razie istnieje duże ryzyko kontuzji i późniejszych problemów z erekcją.

Metody magiczne

Oczywiście rozwiązanie problemu powiększenia penisa nie byłoby możliwe bez zastosowania różnych spisków, magicznych rytuałów i innych magicznych metod. Być może takie techniki mogą zapewnić skuteczne wsparcie psychologiczne, ale aby uzyskać rzeczywiste rezultaty w zwiększeniu długości penisa, radzimy zwrócić się do innych, bardziej przyziemnych metod.

Powiększanie penisa za pomocą odkurzacza

Jeden ze znanych, ale jednocześnie niezwykle wątpliwych sposobów na powiększenie penisa. Odkurzacz znajduje się niemal w każdym mieszkaniu, co sprawia, że technika ta jest łatwa w użyciu. Zasada jego działania przypomina zastosowanie pompy próżniowej. Metoda ta jest jednak niebezpieczna – skuteczność ssania odkurzacza jest trudna do kontrolowania, dlatego z dużym prawdopodobieństwem ryzykujesz urazami, obrzękami i procesami zapalnymi.

Zamiast tak traumatycznego sprzętu zalecamy zakup specjalistycznego urządzenia - na przykład pompy próżniowej. Pozwala zwiększyć długość i objętość penisa dzięki wytworzonemu podciśnieniu, które można łatwo kontrolować.

Pompa próżniowa zwiększająca długość i objętość penisa

Autohipnoza

Dla niektórych wsparcie psychologiczne w dążeniu do powiększenia penisa ma ogromne znaczenie. Istnieją nawet specjalne programy przeznaczone na kurs trwający jeden miesiąc. Zazwyczaj takie programy zawierają różne pliki audio i wideo, oglądając je, możesz zwiększyć swoją pewność siebie i przygotować się na skuteczną korekcję parametrów penisa.

Jako technika wspomagająca przy ćwiczeniu np. technik manualnych powiększania penisa, metoda ta może być całkiem przydatna; przynajmniej takie dostosowanie psychologiczne nie spowoduje żadnej szkody dla ciała.

Stare sposoby

Masaż penisa zwiększy jego rozmiar i wzmocni męską potencję

Powiedzieliśmy już, że kwestia powiększenia penisa niepokoi przedstawicieli męskiej połowy ludzkości, być może od zawsze. Spośród starych metod, które były popularne w XVIII i XIX wieku, można wyróżnić kilka następujących technik:

 • Automasaż. Zabieg polega na wykonywaniu ruchów rozciągających i przypomina nowoczesne, manualne techniki rozciągania tkanek prącia. Należy go przeprowadzić na dobrze ogrzanym narządzie płciowym. Masaż ten pozwala nie tylko na zwiększenie długości, ale także działa leczniczo i korzystnie wpływa na narządy układu moczowo-płciowego; pozwala wzmocnić potencję i poprawić krążenie krwi, a także przygotować tkankę fallusa do dalszego powiększenia.
 • Stymulacja punktów biologicznie aktywnych. U podstaw tej techniki leży masaż azjatyckiej techniki shiatsu, wykonywany na genitaliach. Proces odbywa się za pomocą lekkich dotknięć, które pobudzają krążenie krwi, co niewątpliwie jest istotne w kwestii powiększenia penisa.

Wreszcie

Niektóre z tradycyjnych metod powiększania penisa są rzeczywiście skuteczne i mogą działać jako dobra metoda uzupełniająca, gdy są stosowane w połączeniu z innymi treningami w celu zwiększenia długości i obwodu penisa. Należy jednak wystrzegać się wątpliwych i niebezpiecznych metod - w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu.