Instrukcja użycia Gigant

Instrukcje dotyczące korzystania z produktu Gigant

jak używać żelu Gigant do powiększania penisa

Sposób prawidłowego stosowania żelu jest opisany w instrukcji. Pamiętaj, aby robić wszystko zgodnie z instrukcją, dzięki czemu masz gwarancję skutecznego powiększenia penisa. Lekarze w Polsce przepisują żel na powiększenie penisa. Maść poprawia krążenie krwi i zapobiega nieprzyjemnym objawom impotencji.

Jak korzystać z narzędzia?

Żel nakłada się delikatnymi ruchami na penisa we wzwodzie. Po masażu żelem konsekwentnie dostajesz +1 cm długości penisa. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż żel na 30 minut przed rozpoczęciem seksu. W pierwszym miesiącu regularnego stosowania Twój penis wydłuży się od 2 cm długości i 1 cm średnicy.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Ponieważ żel Gigant zawiera tylko naturalne substancje, przeciwwskazane jest stosowanie go tylko w przypadku osobistej nietolerancji. Młodzi faceci, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia, również nie powinni używać żelu. Gdy przestrzegane są dawki wskazane w instrukcjach, objawy boczne nie pojawiają się. Wzrost dziennych stężeń może prowadzić do przedawkowania, któremu towarzyszy:

  • migreny
  • nudności
  • niestrawność
  • pogorszenie stanu ogólnego,
  • reakcja alergiczna.

Mężczyźni powyżej 65 roku życia, którzy zdecydowali się na zastosowanie żelu Gigant na powiększenie penisa, powinni skonsultować się z lekarzem.

Ważna informacja! Łączne stosowanie żelu na powiększenie penisa z niewielkimi dawkami alkoholu jest dozwolone i nie stwarza ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.